Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Artykuły Nowości w ofercie szkoleniowej :)

Nowości w ofercie szkoleniowej :)

Nowości w ofercie szkoleniowej :)
Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER od początku istnienia nieustannie prognozuje i analizuje trendy rynkowe, identyfikując w ten sposób obecne i przyszłe potrzeby Klientów. Po co to robimy? Tylko w ten sposób możemy sprostać oczekiwaniom obecnych i przyszłych Uczestników naszych szkoleń, oferując im najbardziej optymalne rozwiązania.
W związku z powyższym uatrakcyjniliśmy propozycję naszych szkoleń otwartych o dwa nowe wydarzenia.

Pierwszą z nowości jest szkolenie Służebność przesyłu - Kompendium obowiązujących przepisów [2-dniowe warsztaty praktyczne].
Termin służebność przesyłu istnieje w kodeksie cywilnym od sierpnia 2008 r., Jaki cel przyświecał autorom zapisów w tym zakresie? Miał przede wszystkim uregulować stosunki prawne w zakresie urządzeń przesyłowych między podmiotami przesyłowymi i właścicielami nieruchomości, na których zlokalizowano urządzenia przesyłowe. Ta luka w prawie często kończyła się długotrwałym konfliktem między właścicielami nieruchomości a przedsiębiorstwami przesyłowymi, który roztrzygnąć musiał dopiero sąd. Wprowadzenie nowych przepisów stwarza szansę, na uzdrowienie sytuacji.

Szkolenie dedykujemy więc radcom prawnym, prawnikom, kierownikom, specjalistom oraz pracownikom:
• jednostek budżetowych
• urzędów
• zakładów energetycznych
• zakładów gazowniczych
• wodociągów
Jeśli chcecie zapoznać się Państwo bardziej szczegółowo z regulacjami prawnymi w zakresie służebności przesyłu oraz warunkami jej ustanawiania zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami odnośnie tego wydarzenia:
PROGRAM SZKOLENIA: Służebność przesyłu - Kompendium obowiązujących przepisów [2-dniowe warsztaty praktyczne]

Kolejne wydarzenie, które serdecznie polecamy to Przygotowanie i realizacja procedur przetargowych z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych – licytacja, aukcja elektroniczna [2-dniowe warsztaty praktyczne].
Licytacja elektroniczna to nic innego jak jeden z trybów udzielenia zamówienia publicznego. Jak wygląda procedura w praktyce? Wykonawcy, posługując się formularzem zamieszczonym na stronie internetowej, wprowadzają niezbędne dane w trybie bezpośredniego połączenia z tą stroną, składają kolejne korzystniejsze oferty, podlegające automatycznej klasyfikacji.
Jakie były założenia wprowadzenie licytacji elektronicznej?Przede wszystkim uproszczenie procedur, ale także oszczędność dla Zamawiających.
W jaki sposób zamawiający ogłasza zamiar przeprowadzenia licytacji?
Jaka podstawa prawna umożliwia wykonawcom udział w składaniu ofert w licytacji elektronicznej?
Jak wygląda przebieg licytacji?
Jakie działania należy podjąć po zakończeniu licytacji?
Odpowiedzi na te pytania uzyskają Państwo uczestnicząc w powyższym wydarzeniu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi szkolenia:
PROGRAM SZKOLENIA: Przygotowanie i realizacja procedur przetargowych z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych – licytacja, aukcja elektroniczna [2-dniowe warsztaty praktyczne]

ZAPRASZAMY!
[red. Michał Piszczyk]
ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 marca | Warszawa i Online
17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

16-17 marca | Gdańsk i Online
20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł