Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Artykuły Specjalista ds. zamówień publicznych - wakacyjna edycja 3-dniowego szkolenia w Zakopanem

Specjalista ds. zamówień publicznych - wakacyjna edycja 3-dniowego szkolenia w Zakopanem

Specjalista ds. zamówień publicznych - wakacyjna edycja 3-dniowego szkolenia w Zakopanem

Tym razem chcielibyśmy przybliżyć nieco problematykę zamówień publicznych. Być może uda nam się także zachęcić Państwa do udziału w warsztatach poświęconych właśnie temu zagadnieniu. Po raz kolejny Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji Semper organizuje w Zakopanem letnią edycję 3-dniowego szkolenia „Specjalista ds. zamówień publicznych”. Spróbujmy więc przedstawić pokrótce temat zamówień publicznych, który to znacznie szerzej będzie oczywiście omawiany podczas naszych warsztatów.

Zamówienia publiczne to zespół procedur wydatkowania środków publicznych ściśle regulowanych przez prawo. Procedury te, instytucja dysponująca środkami pieniędzmi publicznymi (zamawiający) zmuszona jest stosować przy wyborze oferenta.

Zasady udzielania zamówień publicznych są określone na mocy ustawy z 1994 roku. Ustawa w rewolucyjny sposób zrywała z dotychczasowym sposobem myślenia o dokonywaniu zakupów przez jednostki publiczne. Krótko po uchwaleniu ustawy dostrzeżono, że prawidłowe dysponowanie publicznymi środkami zależy w dużej mierze od specjalistycznej wiedzy, którą powinni posiąść osoby za to odpowiedzialne.

Dziś po ponad 18 latach od funkcjonowania prawa o zamówieniach publicznych w Polsce, a od 2004 wzmocnionego przepisami unijnymi można stwierdzić, że prawo zamówień publicznych jest dla większości urzędów kluczową kwestią.
Ciągły wzrost kompetencji kadr administracji publicznej wszystki szczebli narzuca wymóg nieustannego rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji wśród zatrudnionych. Specyfika polskiego prawodawstwa (zawiłość i mnogość przepisów) sprawia, że pracownicy na co dzień zajmujący się zagadnieniami dot. zamówień publicznych doskonale zdają sobie sprawę o konieczności systematycznego podnoszenia swoich kompetencji.

Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji Semper swoją propozycję szkolenia „Specjalista ds. zamówień publicznych” kieruje przede wszystkim dla przyszłych i obecnych specjalistów ds. zamówień publicznych. Szkolenie ma charakter interaktywny, zajęcia odbywają się w kameralnej grupie, pozwalającej na indywidualne podejście wykładowcy do uczestników zajęć. Główny nacisk położony jest na poszerzenie wśród uczestników wiedzy merytorycznej. Zajęcia praktyczne związane będą z przygotowaniem i przeprowadzeniem postępowania o udzielenie zamówienia.

Do udziału zapraszamy zarówno tych, którzy chcą poszerzyć i ugruntować posiadaną wiedzę ale także tych rozpoczynają pracę w tej dziedzinie

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem szkolenia PROGRAM SZKOLENIA
[red. Michał Piszczyk]


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim