Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Artykuły Zamówienia publiczne dla początkujących

Zamówienia publiczne dla początkujących

Zamówienia publiczne dla początkujących

Zamówienia publiczne dla początkujących, to dwudniowe warsztaty dla osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy na temat funkcjonowania systemu zamówień publicznych. W szczególności polecamy to szkolenie dla osób rozpoczynających pracę w wydziałach zamówień publicznych jednostek samorządu terytorialnego, administracji rządowej oraz przedsiębiorstwach prywatnych.

Celem szkolenia jest zdobycie cennych i praktycznych umiejętności w zakresie przygotowania i prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych. Udział w tym szkoleniu to także kopalnia wiedzy dotyczącej praw i obowiązków leżących w gestii Wykonawcy i Zamawiającego.

Nasze zajęcia są prowadzone przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy prowadzą zajęcia w formie wykładów obrazowanych przykładami z własnej praktyki a także ćwiczenia, gdzie uczestniczy będą mieli za zadanie przeprowadzić postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego od A do Z.

Jako pierwsza instytucja szkoleniowa w Polsce dbamy, aby szkolenia otwarte były dopasowane do oczekiwań, oraz stylu pracy uczestników. W ramach udziału w zajęciach gwarantujemy możliwość indywidualnych konsultacji po okresie szkolenia.

Nauka poprzez kreatywność, elastyczność i osobiste doświadczenia, jest najskuteczniejszą formą zdobywania nowych umiejętności a dzięki temu, uczestnicy osiągają oczekiwany poziom kompetencji!

Serdecznie zachęcamy do udziału w szkoleniu "Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Dowiedz się, jakie prawa i obowiązki leżą w gestii Wykonawcy i Zamawiającego".
 

Szczegółowy program szkolenia oraz informacje na temat wykładowcy: LINK


Zapraszamy :)




ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 marca | Warszawa i Online
17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

16-17 marca | Gdańsk i Online
20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł