Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Artykuły Dobra atmosfera w pracy...

Dobra atmosfera w pracy...

Dobra atmosfera w pracy...
Większą część każdego dnia spędzamy w miejscu pracy, które jest naszym drugim domem i bardzo ważne abyśmy czuli się w nim dobrze. Obecnie dla wielu zatrudnionych osób dobra atmosfera w biurze jak również przyjazne relacje między współpracownikami są dużo ważniejszym i skuteczniejszym czynnikiem motywującym niż np. wynagrodzenie. Pracownicy, którzy czują, że są akceptowani, lubiani i doceniani potrafią wykonywać więcej dodatkowych obowiązków, które często przynoszą organizacji wymierne korzyści. Budowanie dobrych stosunków międzyludzkich oraz dbanie o przyjazny klimat wewnątrz organizacji zdecydowanie sprzyja jej rozwojowi.
Wzajemna sympatia oraz koleżeńskie relacje w biurze powodują, że pracownicy mniej się stresują oraz zupełnie inaczej podchodzą do swoich obowiązków, przez co stają się bardziej efektywni, kreatywni, tworzą zgrane zespoły co przekłada się na osiąganie lepszych rezultatów w ich pracy. Przyjście do pracy z radością i bez stresu ma ogromny wpływ na wysoką jakość realizowanych projektów ale także na budowanie pozytywnego wizerunku organizacji na zewnątrz. W dużej mierze to właśnie od pracowników zależy w jaki sposób firma/instytucja postrzegana jest przez innych.
Osoba zatrudniona w organizacji gdzie panuje dobra atmosfera nie myśli o zmianie pracy, jest zadowolona, bardziej wydajna, chętniej dzieli się nowymi pomysłami i wykazuje inicjatywą. Pamiętajmy jednak, że nie tylko szef powinien mieć swiadomość tego, że odpowiednio traktowani pracownicy pracują efektywniej i chętniej. To my - członkowie organizacji tworzymy atmosferę, budujemy wzajemne relacje i to od nas w dużej mierze zależy czy do pracy będziemy chodzić z przyjemnością i pozytywnym nastawieniem. Zróbmy coś dla nas samych i kolegów/koleżanek z którymi na co dzień spędzamy tak wiele czasu. Poczujmy się lepiej i stwórzmy przyjazną aurę!

"O atmosferze wokół człowieka w największym stopniu decyduje jego własna pogoda"

~Władysław Grzeszczyk~ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 marca | Warszawa i Online
17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

16-17 marca | Gdańsk i Online
20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł