Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Aktualności Zalety kursów zawodowych

Zalety kursów zawodowych

Problemy ekonomiczne, wstrząsające od kilku lat światową gospodarką, znacznie skomplikowały sytuację na obecnym rynku pracy. Kursy zawodowe to jeden z najlepszych sposobów nie tylko na to, by podnieść swoją atrakcyjność w oczach pracodawców, ale również uspokoić wewnętrzne obawy i podnieść poczucie własnej wartości. Oferta dostępnych szkoleń jest niezwykle szeroka, a każde z nich posiada niewątpliwe zalety. Poniżej przedstawiamy główne powody, dla których warto z nich skorzystać.

1. Spokój ducha

Podnosząc własne kwalifikacje jesteśmy znacznie spokojniejsi o naszą pozycję zawodową. Nie tylko rośnie nasza wiara we własne możliwości i poczucie własnej wartości, ale również stajemy się cenną (i trudną do zastąpienia) częścią firmy.

2. Podnoszenie kwalifikacji

Regularne podnoszenie kwalifikacji zawodowych zwiększa naszą atrakcyjność na rynku pracy. Nie tylko stanowimy cenniejszy nabytek dla obecnego pracodawcy, ale również, w przypadku braku zatrudnienia, nasza kandydatura jest znacznie poważniej rozważana. Wysokie kwalifikacje dają nam przewagę nad konkurentami na to samo stanowisko.

3. Szansa na podwyżkę

Kursy zawodowe wybierane mądrze (pod kątem branży, w której pracujemy) zwiększają nasze szanse na wzrost wynagrodzenia. Jest to wyraźnie widoczne na przykładzie branży budowlanej – wszystkie ukończone szkolenia budowlane nie tylko zwiększają naszą uniwersalność (w przypadku gdy trzeba zastąpić nieobecnego pracownika), ale również pokazują pracodawcy jak jesteśmy przydatni. Takie osoby mają prawo cenić się nieco wyżej!

Podsumowanie

Warto pracować nad własnym rozwojem – dzięki temu otworzą się przed nami możliwości, których istnienia wcześniej nawet nie zauważaliśmy. Poprawa pozycji w firmie, wzrost wynagrodzenia, możliwość znalezienia ciekawszej i lepiej płatnej pracy – wszystko to jest w zasięgu osób, które stale podnoszą swoje kwalifikacje. Zalet kursów zawodowych jest znacznie więcej niż te opisane w powyższym artykule, ale o tym trzeba się już przekonać na własnej skórze.
ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 marca | Warszawa i Online
17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

16-17 marca | Gdańsk i Online
20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł