Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Aktualności Wiedza + umiejętności praktyczne = sukces w branży budowlanej

Wiedza + umiejętności praktyczne = sukces w branży budowlanej

Sukces w branży budowlanej uzależniony jest od wielu czynników. Główny z nich to połączenie wiedzy i umiejętności praktycznych. Przykładowo, Nowelizacja ustawy-Prawo budowlane wprowadziła szereg zmian. Warto wiedzieć, kogo i w jakim stopniu dotyczą.

Bądź na bieżąco

Zmiany w prawie budowlanym, które weszły w życie z końcem czerwca 2015 roku, zdecydowanie ułatwią działania osób szykujących się tak do budowy, jak i przebudowy domu, a także niektóre inwestycje deweloperów. Według nowelizacji ustawy nie trzeba już m.in. uzyskiwać pozwolenia na budowę domu jednorodzinnego, zgłaszać terminu rozpoczęcia prac, można będzie również stosować ulgi podatkowe w zakresie opłat legalizacyjnych.

Nie wszystkie zmiany okażą się jednak korzystne – inwestorów czekają np. obostrzenia w zakresie kryteriów niezbędnych do rozpoczęcia budowy.

Nowe przepisy mają ułatwić proces budowlany głównie poprzez uproszczenie procedur związanych z pozwoleniami na budowę. Jest ich dużo – niezbędne wydaje się zatem zapoznanie się z

założeniami wprowadzonymi wskutek nowelizacji. Szkolenie z prawa budowlanego pomoże zrozumieć nowe przepisy i ugruntować je w praktyce. Jego uczestnicy nauczą się, jak zaplanować inwestycję, jak poprawnie przygotować dokumentację oraz w jaki sposób wdrażać procedury budowlane.

Bez fachowej wiedzy ani rusz

Bez specjalistycznej wiedzy po zmianie ustawy trudno będzie poruszać się w gąszczu nowych przepisów. A przecież każdy inwestor, niezależnie od zasięgu działania, aby odnieść sukces w branży budowlanej, musi być wyposażony w fachową, aktualną wiedzę prawną.
ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 marca | Warszawa i Online
17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

16-17 marca | Gdańsk i Online
20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł