Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Aktualności Podnoszenie kwalifikacji pracowników to dobra inwestycja

Podnoszenie kwalifikacji pracowników to dobra inwestycja

Zasoby ludzkie to podstawa każdego biznesu, zaś ludzie – każdego sukcesu. Z tego względu należy stale inwestować w pracowników, co przekłada się bezpośrednio na wyniki zatrudniającej ich firmy.

Dlaczego to takie ważne?

W związku z licznymi zmianami i przeobrażeniami jakie mogliśmy zaobserwować w ostatnim czasie, pojawił się nowy rodzaj przedsiębiorstw. Firmy, które uczą się, zdobywają nową wiedzę i (w zależności od potrzeb) potrafią modyfikować swoje działania, są w stanie znacznie lepiej funkcjonować we współczesnym świecie. Stawiają one na zasoby ludzkie wiedząc, że jest to największym gwarantem dynamicznego rozwoju. A jeśli dodamy do tego fakt, że obecny rynek wymaga ciągłego rozwijania się, nietrudno zgadnąć, iż inwestują w szkolenia. Wystarczy wspomnieć, że tylko w ostatnim roku liczba szkolących się menedżerów wzrosła o 30 procent.

Dobrze wykwalifikowani pracownicy nie tylko podnoszą jakość osiąganych wyników, ale także minimalizują ryzyko wystąpienia błędów. Dodatkowo, szkolenia zwiększają ich efektywność i pomagają w identyfikacji kadry z firmą.

Samorealizacja

Pracownicy uczestniczący w szkoleniach budują ścieżkę swojego rozwoju zawodowego i zaspokajają potrzebę samorealizacji. Możliwość taka pełni również funkcję motywacyjną ponieważ pracownik często postrzega szkolenie jako formę wyróżnienia. Nowa wiedza i umiejętności pozwalają mu później na spojrzenie z dystansem na własną pracę i wzbogacają zasób jego kompetencji.

Możliwości jakie oferują szkolenia (a więc zdobywanie nowych umiejętności i przekwalifikowywanie się) są alternatywą dla przykrych zwolnień i męczącej rekrutacji kolejnych pracowników. Pozwala to zachować ciągłość pracy, stale podnosić efektywność i jednocześnie motywować ludzi. Zmniejsza się również ryzyko utraty naszej najważniejszej inwestycji – dobrego pracownika.

Korzystajmy z funduszy unijnych

Szkolenie unijne, dofinansowywane ze środków Unii Europejskiej, stały się w ostatnich latach jednym z głównych impulsów do rozwoju kadr. Pozwoliło to każdej (zarówno małej, jak i dużej) firmie przetestować możliwości jakie dają szkolenia oraz przyjrzeć się ich efektom. Obecnie zdecydowana większość przedsiębiorców deklaruje, że w ostatnich latach wysłała swoich pracowników na szkolenia oraz kursy doszkalające.

Bez względu na naszą działalność powinniśmy wykorzystać możliwość, jaką dają nam szkolenia. Podnoszenie kwalifikacji pracownika to najlepsza inwestycja, która nie tylko spełni nasze nadzieje ale również szybko zwróci nam, poprzez swoją pracę, zainwestowane pieniądze.Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim