Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Aktualności Podnoszenie kwalifikacji przez pracownika to sygnał dla pracodawcy

Podnoszenie kwalifikacji przez pracownika to sygnał dla pracodawcy

Żadnemu poważnemu przedsiębiorcy nie trzeba tłumaczyć jak dużą wartość ma wykwalifikowana kadra pracownicza. Aby jednak poziom kompetencji pozostawał wysoki, a usługi świadczone przez firmę konkurencyjne, konieczny jest nieustanny progres. W dzisiejszych czasach brak rozwoju nie oznacza już stania w miejscu. To cofanie się i utrata szans na nawiązanie walki z uciekającą nam konkurencją.

Własna inicjatywa

Przedsiębiorcy i menedżerowie, którzy chcą by ich firma pozostała na topie, zdają sobie sprawę z wartości regularnych szkoleń. Szkolenia takie, przeprowadzane wewnątrz firmy lub przez zewnętrzną instytucję, zawsze dodają pewną wartość i przyczyniają się do rozwoju firmy. Czasami jednak inicjatywa tego typu wychodzi od strony pracownika. Jest to dla pracodawcy sygnał, że chce się on rozwijać i podnosić własne kompetencje.

Decyzja taka może być podyktowana chęcią samorealizacji i rozwoju, podniesieniem jakości wykonywanej pracy lub zdobyciem umiejętności, które w ocenie pracownika są niezbędne na jego stanowisku.

Możliwości

Rynek szkoleń jest w dzisiejszych czasach wyjątkowo różnorodny i nieustannie się rozwija by sprostać rosnącym potrzebom firm. Przedsiębiorstwa traktują szkolenia jako inwestycję i są gotowe płacić za nie duże pieniądze, jednak możliwości finansowe zwykłych pracowników są znacznie mniejsze. Z tego powodu najczęściej korzystają z kursów i warsztatów, dużą popularnością cieszą się również szkolenia unijne, dofinansowywane ze środków Unii Europejskiej. Jedynym ograniczeniem jest fakt, iż większość placówek świadczących tego typu usługi znajduje się w dużych miastach. Może się zdarzyć, że pracownik np. z Wałbrzycha będzie musiał udać się na szkolenia do Wrocławia, a pracownik z Władysławowa do Gdańska. Ponieważ wiąże się to czasem z koniecznością wzięcia dnia wolnego, niektórzy pracodawcy niechętnie wyrażają zgodę na takie praktyki. Jest to błąd, ponieważ, jak już wcześniej pisaliśmy, szkolenia pracowników to inwestycja.

Inwestujemy pieniądze i inwestujemy czas, a jeśli pracownik szkoli się na własną rękę (i na własny koszt) to należy wyjść mu naprzeciw i stworzyć odpowiednie warunki do rozwoju. W ostatecznym rozrachunku firma z pewnością na tym skorzysta. Jeśli pracownicy decydują się na podnoszenie własnych kwalifikacji, oznacza to, że chcą się rozwijać i lepiej służyć naszej firmie. Dajmy im taką szansę.Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim