Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Aktualności Profesjonalne szkolenia we Wrocławiu

Profesjonalne szkolenia we Wrocławiu

Wiedza to najlepszy oręż w walce o godną przyszłość. Inwestując w nią inwestujemy w swój rozwój, a więc w lepszą jakość życia. Wysokie kompetencje to najbardziej pożądany towar na rynku pracy. Obecnie najlepszym sposobem na poszerzenie horyzontów jest uczestnictwo w szkoleniach. Niestety, większość z nich polega na jałowym przekazywaniu wiedzy. Wejdź, posłuchaj, zapisz, zapomnij. Takie doświadczenia są powszechne. Czy w województwie dolnośląskim znajdziemy rzetelną firmę, organizującą szkolenia we Wrocławiu ?

Sprawdź innowacyjne metody zdobywania wiedzy!

Jeśli poszukujemy warsztatów dotyczących zamówień publicznych czy prawa budowlanego to Wrocław jest miastem w którym bez problemu odnajdziemy wykwalifikowanych ludzi, potrafiących w profesjonalny i rzeczowy sposób przekazać zdobytą wiedzę. Niemniej jednak przed wyborem usługodawcy uwzględnijmy kilka czynników.

Pamiętajmy, że wiedzę najlepiej przyswaja się w małych, kameralnych grupach, które pozwalają na aktywny udział w zajęciach. Dzięki niewielkiej ilości osób każdy z uczestników ma możliwość zadania pytania, zasygnalizowania niejasności czy przeanalizowania konkretnego przypadku. Taka organizacja zajęć powoduje, że każdy problem jest indywidualnie rozwiązywany, a jego uczestnicy nie mają powodów aby krępować się przy jego artykulacji.

Praca w nielicznych grupach posiada również inną bardzo ważną zaletę, a mianowicie możliwość przeprowadzenia ćwiczeń, studiów przypadków, scenek rodzajowych i symulacji. Praktyczne zajęcia pozwalają wybadać w jakim stopniu opanowaliśmy teorie oraz pokazują czy jesteśmy w stanie się nią posługiwać w życiu codziennym. Zajęcia w formie warsztatu to najlepszy sposób na szybkie opanowanie nawet najbardziej skomplikowanego materiału.

Istotnym czynnikiem jest również indywidualne podejście do słuchaczy. Jeśli wybieracie Państwo firmę szkoleniową to warto sprawdzić czy dana instytucja realizuje z góry założony program zajęć czy też każdorazowo modyfikuje go uwzględniając indywidualne doświadczenia i umiejętności odbiorców. Dopasowanie poziomu do kompetencji uczestników wyklucza powielanie opanowanej już wcześniej wiedzy. Każdy posiada odmienny styl pracy. Warto aby to uwzględniono.

Pamiętajmy również o tym, aby sprawdzić kompetencje trenera, czyli osoby prowadzącej zajęcia. Warto dowiedzieć się czy za posiadaną wiedzą idzie doświadczenie zarówno zawodowe jak i naukowe. Przeanalizowanie kwalifikacji pod kątem naszych oczekiwań zaoszczędzi niepotrzebnych rozczarowań.

Wiemy w kogo warto inwestować!

Idealna firma szkoleniowa to taka, która przekazywaną wiedzę opiera zarówno o element teoretyczny jak i praktyczny. Nauka poprzez kreatywne wykorzystywanie zdobywanych doświadczeń to najskuteczniejsza forma podnoszenia nowych umiejętności i gwarancja sukcesu!Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim