Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Aktualności Nowa Perspektywa Finansowa 2014 – 2020

Nowa Perspektywa Finansowa 2014 – 2020

Przyjęcie Polski do grona państw Unii Europejskiej było wielkim wydarzeniem, powiązanym z ogromnymi oczekiwaniami i nieskrywanymi nadziejami. Nadchodząca rzeczywistość niosła za sobą wiele niewiadomych. Jak w każdym państwie starającym się o akcesje społeczeństwo było podzielone na zwolenników integracji i przeciwników, czyli tak zwanych „eurosceptyków”. Po kilkunastu latach wiemy, że przynależność do unijnej elity to nie tylko łatwość w podróżowaniu ale również spore dotacje finansowe. Korzystanie z nich możliwe jest jedynie w przypadku posiadania specjalistycznej wiedzy.

Uwzględnij siebie w nowej strategii finansowej

Szkolenie przybliża i wyjaśnia nowe założenia perspektywy finansowej obejmującej Fundusze Europejskie na lata 2014 – 2020. W ciągu trzydniowych warsztatów wszyscy uczestnicy będą mogli pogłębić wiedzę oraz przydatne umiejętności w takich obszarach jak polityka spójności, program operacyjny, uwarunkowania nowego okresu programowania, system zarządzania funduszami europejskimi na szczeblu krajowym i regionalnym, procedury finansowania oraz kwalifikacja wydatków.

Największą zaletą warsztatów jest możliwość spotkania wykwalifikowanych trenerów, którzy posiadają doświadczenie w realizacji projektów unijnych. Wiedza oraz umiejętności zdobyte podczas wieloletniej pracy zawodowej stanowią niezgłębione źródło informacji. Wymiana spostrzeżeń pozwoli bardziej świadomie nakreślić model działania oraz wyeliminować błędy, a co za tym idzie lepiej przygotować się do nowej perspektywy finansowej 2014-2020.

Szkolenie to przede wszystkim kompendium wiedzy na temat projektów unijnych. Każdy z uczestników ma możliwość podjęcia indywidualnej dyskusji na temat problemu wynikającego z osobistych doświadczeń. Kompetentni wykładowcy służą merytoryczną pomocą. Warto pamiętać, że po zakończeniu spotkania każdy uczestnik zostanie obdarowany obszernymi materiałami, które pomogą rozwiązać wszelkie problematyczne zagadnienia. Idealne wsparcie w uporządkowaniu wiedzy.

Aktywne uczestnictwo gwarancją sukcesu!

Szkolenia unijne to cykl interaktywnych warsztatów, aktywizujących uczestników poprzez prace w małych grupach, dyskusje na forum, analizowanie konkretnych przypadków oraz prace indywidualną. Warsztaty prowadzone są przez profesjonalistów, posiadających kilkunastoletnie doświadczenie zarówno sektorze prywatnym jak i publicznym.
ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

17-19 kwietnia | Wrocław i Online
24-26 maja | Warszawa i Online
05-07 czerwca Wrocław i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
12-13 czerwca Gdańsk i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
12-13 czerwca | Poznań i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł