Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Aktualności Nowa Perspektywa Finansowa 2014 – 2020

Nowa Perspektywa Finansowa 2014 – 2020

Przyjęcie Polski do grona państw Unii Europejskiej było wielkim wydarzeniem, powiązanym z ogromnymi oczekiwaniami i nieskrywanymi nadziejami. Nadchodząca rzeczywistość niosła za sobą wiele niewiadomych. Jak w każdym państwie starającym się o akcesje społeczeństwo było podzielone na zwolenników integracji i przeciwników, czyli tak zwanych „eurosceptyków”. Po kilkunastu latach wiemy, że przynależność do unijnej elity to nie tylko łatwość w podróżowaniu ale również spore dotacje finansowe. Korzystanie z nich możliwe jest jedynie w przypadku posiadania specjalistycznej wiedzy.

Uwzględnij siebie w nowej strategii finansowej

Szkolenie przybliża i wyjaśnia nowe założenia perspektywy finansowej obejmującej Fundusze Europejskie na lata 2014 – 2020. W ciągu trzydniowych warsztatów wszyscy uczestnicy będą mogli pogłębić wiedzę oraz przydatne umiejętności w takich obszarach jak polityka spójności, program operacyjny, uwarunkowania nowego okresu programowania, system zarządzania funduszami europejskimi na szczeblu krajowym i regionalnym, procedury finansowania oraz kwalifikacja wydatków.

Największą zaletą warsztatów jest możliwość spotkania wykwalifikowanych trenerów, którzy posiadają doświadczenie w realizacji projektów unijnych. Wiedza oraz umiejętności zdobyte podczas wieloletniej pracy zawodowej stanowią niezgłębione źródło informacji. Wymiana spostrzeżeń pozwoli bardziej świadomie nakreślić model działania oraz wyeliminować błędy, a co za tym idzie lepiej przygotować się do nowej perspektywy finansowej 2014-2020.

Szkolenie to przede wszystkim kompendium wiedzy na temat projektów unijnych. Każdy z uczestników ma możliwość podjęcia indywidualnej dyskusji na temat problemu wynikającego z osobistych doświadczeń. Kompetentni wykładowcy służą merytoryczną pomocą. Warto pamiętać, że po zakończeniu spotkania każdy uczestnik zostanie obdarowany obszernymi materiałami, które pomogą rozwiązać wszelkie problematyczne zagadnienia. Idealne wsparcie w uporządkowaniu wiedzy.

Aktywne uczestnictwo gwarancją sukcesu!

Szkolenia unijne to cykl interaktywnych warsztatów, aktywizujących uczestników poprzez prace w małych grupach, dyskusje na forum, analizowanie konkretnych przypadków oraz prace indywidualną. Warsztaty prowadzone są przez profesjonalistów, posiadających kilkunastoletnie doświadczenie zarówno sektorze prywatnym jak i publicznym.Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim