Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Aktualności Negocjacje w procesach windykacyjnych

Negocjacje w procesach windykacyjnych

Windykacja to jedna z najprężniej rozwijających się branży. Istnieje wiele firm, które oferują pomoc w tym zakresie. Niestety, pogoń za klientem powoduje, że na dalszy plan schodzi jakość wykonywanych usług. Odzyskiwanie pieniędzy, podobnie jak każde inne zajęcie, wymaga ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Pomijając ten czynnik stajemy się nieskuteczni przez co traci nie tylko klient ale również firma. Idealnym pomysłem aby to zmienić jest inwestycja w pracowników. Szkolenia z windykacji należności pozwolą wyposażyć ich w profesjonalną wiedzę, która sprawi, że szybko staniemy się liderem na rynku.

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną w rozmowy i negocjacje windykacyjne albo na co dzień zajmujesz się kontaktami biznesowymi to powyższe szkolenie pozwoli Ci podnieść swoje kompetencje.

Pozyskaj wiedzę – odzyskuj należności

Prowadzenie rozmów windykacyjnych to zajęcie, które wymaga posiadania rozległej wiedzy. Znajomość mechanizmów handlowych i negocjacyjnych to niezbędny fundament na którym warto budować inne umiejętności. Udział w warsztatach pozwala pogłębiać niezbędną wiedzę w takich obszarach jak weryfikacja płatności, ocena ryzyka, dopasowywanie warunków spłat, współpraca z podmiotami w zakresie odzyskiwania. Szkolenie pozwala wypracować skuteczne odzyskiwanie należności bez szkodliwych konsekwencji na przyszłe relacje biznesowe.

Program stworzony przez specjalistów przybliży ważne dla każdego windykatora tematy. Podczas szkoleń dowiemy się czym jest drabina windykacyjna, o co należy zadbać przed przystąpieniem do windykacji, jakie są najważniejsze zasady przy kontaktach z osobami zadłużonymi, czym jest presja i jak ją wywierać oraz jak radzić sobie z emocjami. Odpowiednie merytoryczne przygotowanie ułatwi prace oraz pozwoli generować jeszcze wyższe zyski.

Uwierz profesjonalistom i zapomnij o nieskutecznych działaniach!

Cykl szkoleń organizowany jest przez licencjonowanego trenera posiadającego kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży. Istotnym elementem każdego spotkania jest aktywizacja uczestników. Nie praktykujemy biernego, bezproduktywnego przekazywania suchych informacji. Uczestnictwo oparte jest na symulowaniu scenek odzwierciedlających prawdziwe wydarzenia, ćwiczeniach indywidualnych i zespołowych, mini wykładach, prezentacjach, wspólnych dyskusjach i wnioskach.

Każde spotkanie poprzedzone jest badaniem Państwa potrzeb, oczekiwań, doświadczeń i umiejętności, co pozwala na bardziej wydajne dopasowanie programu. Polecamy!
ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 marca | Warszawa i Online
17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

16-17 marca | Gdańsk i Online
20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł