Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Aktualności Szkolenia adresowane do pracowników administracji publicznej

Szkolenia adresowane do pracowników administracji publicznej

„Administracja jest to system złożony z ludzi, zorganizowany w celu stałej i systematycznej skierowanej ku przyszłości realizacji dobra wspólnego jako misji publicznej polegającej głównie (choć nie wyłącznie) na bieżącym wykonywaniu ustaw, wyposażonych w tym celu we władztwo państwowe oraz środki materialno-techniczne” brzmi definicja administracji prof. Lipowicz. Mająca wiele odnóg, działająca na kilku polach realizuje liczne funkcje – porządkowo-reglamentacyjną, świadczącą, regulatora rozwoju gospodarczego, organizatorską, wykonawczą, kontrolno-nadzorczą czy prognostyczno-planistyczną. Specjalnie dla pracowników działających w obszarze administracji publicznej przygotowaliśmy liczne szkolenia dostosowanych do ściśle określonych potrzeb.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że każdy sektor administracji łączy się z innymi zadaniami. Dlatego też wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dzięki doświadczonej kadrze, jesteśmy w stanie dopasować temat naszych warsztatów do indywidualnych potrzeb.

Liczne programy szkoleniowe

Za warsztaty, które Państwu proponujemy, odpowiadają nasi świetnie wyszkoleni, doświadczeni trenerzy, którzy przez lata gromadzili – i wciąż gromadzą – specjalistyczną wiedzę oraz umiejętności praktyczne. W ten sposób znają problemy, jakie mogą napotkać pracowników administracji publicznej i bazując na tych informacjach przygotować odpowiednie rozwiązania, które w trakcie warsztatów przekażą Uczestnikom. Pragniemy powiązać naszą ofertę szkoleń z Państwa oczekiwaniami, dlatego przed rozpoczęciem działań zasięgniemy informacji, jakiej wiedzy Państwo wymagają.

Program naszych warsztatów obejmuje przede wszystkim funkcjonowanie administracji publicznej. Koncentruje się wokół aktów prawnych i stale zachodzących zmian w przepisach. Służymy Państwu naszymi umiejętnościami, przekazując je w trakcie warsztatów. Stale uzupełniając specjalistyczną wiedzę jesteśmy w stanie przygotować się tematycznie do każdych zagadnień i znaleźć efektywne rozwiązanie każdego problemu.

Chcąc jak najskuteczniej przekazać Państwu naszą wiedzę współpracujemy jedynie z najlepszymi trenerami. Nasi eksperci, poza odpowiednimi umiejętnościami, znają skuteczne techniki jej przekazywania. Dla zapewnienia efektywnej nauki swoje szkolenia realizujemy warsztatowo, nie stroniąc od problematycznych pytań. Na zakończenie spotkań przekazujemy Uczestnikom szkolenia pomocne materiały, które pozwolą usystematyzować zdobywaną wiedzę i wracać do niej w razie konieczności.

Niezbędna wiedza i skuteczne rozwiązania problemów

Szkolenia dla pracowników administracji, które przygotowaliśmy dla Państwa, dają możliwość zdobycia cennej wiedzy i praktycznych umiejętności, które są wręcz niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych. Nasi eksperci realizując przygotowane plany szkoleniowe, w trakcie interaktywnych warsztatów, odpowiedzą na wszystkie pytania i na konkretnych przykładać zaprezentują rozwiązania problematycznych sytuacji. Po odbytym szkoleniu, celem polepszenia naszych usług, proponujemy Państwu możliwość wystawienia oceny naszych działań. Zapraszamy do kontaktu!
ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

17-19 kwietnia | Wrocław i Online
24-26 maja | Warszawa i Online
05-07 czerwca Wrocław i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
12-13 czerwca Gdańsk i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
12-13 czerwca | Poznań i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł