Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Aktualności Jak przyswoić zawiłe przepisy prawne?

Jak przyswoić zawiłe przepisy prawne?

Prawo czyli zbiór przepisów i zasad, które dotyczyć mogą różnych dziedzin życia, częste wywołuje problemy interpretacyjne. Liczne odniesienia czy niejednoznaczności, zawiłe sformułowania wymagają dogłębnej analizy, która nie należy do najłatwiejszych. Ogromny zakres tematyczny wymaga nie tylko zdobycia wiedzy, ale również umiejętności wykorzystania jej w sytuacjach codziennych. Jeśli dodamy do tego częste zmiany i nowelizacje, okazuje się, że jest to niezwykle twardy orzech do zgryzienia...

Niestety nie są znane uniwersalne i pewne metody, które pozwolą na szybkie opanowanie wiedzy z zakresu prawa. Pewnym jest, że jedynie przyswojenie treści merytorycznych w połączeniu z umiejętnością zastosowania ich w praktyce przyniesie oczekiwane efekty.

Szkolenia szansą na praktyczną wiedzę

Podobnie jak w przypadku innych dziedzin, szansą na zdobycie nowych informacji i nabycia umiejętności wykorzystania ich w życiu prywatnym i zawodowym są specjalistyczne warsztaty. Nasza firma organizuje szkolenia z prawa pracy, prawa budowlanego, prawa wodnego, prawa zamówień publicznych oraz wiele innych, które zawierają się pod jednym głównym mianownikiem – prawo.

Nasi wykwalifikowani trenerzy dokładają wszelkich starań, by zawiłe zagadnienia zawarte w aktach prawnych dotyczących różnych dziedzin stały się czytelniejsze, a treść którą mają nieść była łatwiejsza w odbiorze. Bazując na ogromnej wiedzy i doświadczeniu są w stanie nie tylko przekazać „suche” informacje, lecz dzięki ich analizie zaprezentować ich znaczenie praktyczne. Aktywizacja uczestników szkoleń – którą stosujemy – przynosi najlepsze efekty, pozwala na wykorzystanie wiedzy merytorycznej w konkretnych przypadkach. Ponadto, po odbytych spotkaniach, możliwe jest skorzystanie z profesjonalnie opracowanych materiałów szkoleniowych, które dopełnią posiadaną wiedzę i pozwolą na jej usystematyzowanie.

Prawo bez tajemnic dzięki eksperckim szkoleniom

Samodzielne przyswojenie i umiejętność wykorzystania zawiłych przepisów prawnych to nie lada wyzwanie. Szeroki zakres tematyczny połączony z licznymi kruczkami stanowi wyzwanie również dla specjalistów z danej dziedziny. Eksperci współpracujący z naszą firmą, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i sukcesywnie zdobywanej wiedzy są w stanie wyszkolić pracowników różnych branż, którzy do efektywnej pracy potrzebują znajomości prawa. Dzięki nam świat aktów prawnych nie będzie miał żadnych tajemnic.Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim