Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Aktualności Szkolenia w Zakopanem szansą na zdobycie nowej wiedzy w magicznej atmosferze

Szkolenia w Zakopanem szansą na zdobycie nowej wiedzy w magicznej atmosferze

Jaki jest przepis na sukces szkoleniowy? Wspaniała atmosfera, doświadczeni eksperci za „sterami” oraz oczywiście przyjazne miejsce, gdzie porządkować będziemy swoją wiedzę i pozyskiwać nowe wiadomości. Przygotowane przez nasz zespół Szkolenia Zakopane oferują to wszystko i jeszcze więcej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Przepięknie położone, malownicze miasto Zakopane zaprasza Państwa nie tylko na oscypki, nad Morskie Oko, na Gubałówkę i Krupówki. To również miejsce, w którym korzystając z górskiego powietrza możemy zdobyć wiele cennych informacji biorąc udział w naszych szkoleniach. Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER przygotowało dla Państwa specjalistyczne warsztaty w różnorodnych blokach tematycznych. Szkolenia Zakopane to m.in. tematy zarządzania projektami w środowisku medycznym, prawo zamówień publicznych, lecz również prawo budowlane. Korzystając z naszych warsztatów zostaniesz specjalistą ds. kadr i płac, rozliczania, księgowania i realizacji projektów unijnych czy realizacji procesu inwestycyjnego zgodnie z prawem budowlanym. Biorąc udział w przygotowanych przez naszych ekspertów szkoleniach dowiesz się jak zbudować swój autorytet w zespole i wydobyć z pracowników to co najlepsze, poznasz Kompendium Project Managera, dowiesz się jak zarządzać Projektami Unijnymi – nasi specjaliści wprowadzą Cię do Nowej Perspektywy Finansowej 2014-2020 w trakcie warsztatów praktycznych. A wszystko to w magicznym Zakopanem , gdzie chłonąc górskie powietrze poszerzysz swoją wiedzę i usystematyzujesz tę posiadaną.

Sprawdź aktualne szkolenia w Zakopanym organizowane przez naszą firmę.
ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 marca | Warszawa i Online
17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

16-17 marca | Gdańsk i Online
20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł