Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Aktualności Szkolenia dla menagerów z kierowania zespołem

Szkolenia dla menagerów z kierowania zespołem

Skuteczność działania zespołu zależy od dwóch czynników - współpracy poszczególnych jednostek oraz sprawnego kierowania nimi. Aby te tryby zgodnie ze sobą działały niezbędna jest odpowiednia wiedza przede wszystkim menadżera lub osoby odpowiedzialnej za kierowanie zespołem. W temacie tym nieustanne podnoszenie kwalifikacje jest wręcz konieczne.

Kierowanie zespołem polega na wpływaniu na podwładnych w taki sposób, aby ich praca pozwoliła na osiągnięcie wyznaczonego celu. Są motorem napędowym każdego zespołu. Od nich w głównej mierze zależy sukces, bo to oni decydują jakim torem pobiegnie realizacja projektu.

Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER umożliwia osobom zarządzającym zespołami na podnoszenie swoich kwalifikacji. Proponuje szkolenia adresowane przede wszystkim do menadżerów i osób, które od niedawna piastują kierownicze funkcje. Tym samym umożliwiają zdobycie nowej wiedzy jak i „wejście” w świat zarządcy zespołu.

Szkolenia Kierowanie Zespołem”, bo taką nazwę nosi propozycja firmy, oparte są na prezentacjach, dyskusjach, ćwiczeniach praktycznych i zadaniach zespołowych pozwalając Uczestnikom na zdobycie przede wszystkim praktycznej wiedzy.

Eksperci Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER oferując swoje doświadczenie pragną przekazać wiedzę i umiejętności celem poszerzenia kompetencji Uczestników biorących udział w „Szkolenie Kierowanie Zespołem”. Celem prowadzących zajęcia jest nie tylko wzbogacenie słuchaczy o nowe umiejętności z zakresu kierowania zespołem, lecz również o motywację do jeszcze bardziej efektywnej pracy.
ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 marca | Warszawa i Online
17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

16-17 marca | Gdańsk i Online
20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł