Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Aktualności Zamówienia publiczne ? działaj zgodnie z Prawem

Zamówienia publiczne ? działaj zgodnie z Prawem

Jak funkcjonuje Prawo zamówień publicznych? W jakich sytuacjach należy je stosować? Jak interpretować przepisy, aby nie popełniać błędów? Dla chcących poznać odpowiedzi na te i wiele innych pytań Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER przygotowało szkolenia z zamówień publicznych. Uczestnictwo w szkoleniach pozwoli Państwu na usystematyzowanie wiedzy na temat aktualnych przepisów.

W oparciu o znowelizowaną ustawę Prawo zamówień publicznych oraz akty wykonawcze, orzecznictwo zespołów arbitrów i sądów powszechnych, opinie prawne Urzędu Zamówień Publicznych oraz różnorodne przykłady praktyczne związane z omawianym tematem Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER przygotowało dla Państwa pakiet szkolenia z zamówień publicznych. Pozwolą one Państwu poznać bardzo istotny element finansów publicznych, do stosowania których zobowiązane są podmioty sektora finansów publicznych i podmioty o podobnych charakterze lub kontrolowane w określonych sposób przez jednostki sektora finansów publicznych.

Dla nas najważniejsze są Państwa potrzeby. Z myślą o nich organizujemy szkolenia szczegółowo opisujące problematykę związana z wybranymi zagadnieniami ustawy jak i szkolenia ogólne. Jesteśmy również otwarci na Państwa sugestie. Bardzo chętnie przygotujemy unikalny i spersonalizowany projekt szkoleniowy w formule zamkniętej.

Organizując szkolenie z zamówień publicznych, jak i innych, szczególny nacisk kładziemy na ćwiczenia praktyczne. Zajęcia w małych grupach pozwalają na dyskusję, pytania oraz przykłady do poszczególnych punktów programu i propozycje rozwiązań problemów przedstawionych przez Uczestników.

Szkolenia z zamówień publicznych prowadzone są przez doświadczonych specjalistów z tej dziedziny oraz autorów licznych publikacji i programów szkoleniowych obejmujących zamówienia publiczne. Gwarantuje to najwyższy standard przekazywanych informacji oraz skuteczny sposób ich przyswajania.

Szkolenia z zamówień publicznych to przeważnie 2-3 dniowe warsztaty, które przeprowadzamy m.in. w Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku czy Wrocławiu. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem otwartym lub kontakt z naszym Departamentem Szkoleń w celu zasięgnięcia informacji na temat przeprowadzenia szkoleń zamkniętych zgodnych w Państwa oczekiwaniami.Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim