Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Aktualności Zamówienia publiczne ? działaj zgodnie z Prawem

Zamówienia publiczne ? działaj zgodnie z Prawem

Jak funkcjonuje Prawo zamówień publicznych? W jakich sytuacjach należy je stosować? Jak interpretować przepisy, aby nie popełniać błędów? Dla chcących poznać odpowiedzi na te i wiele innych pytań Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER przygotowało szkolenia z zamówień publicznych. Uczestnictwo w szkoleniach pozwoli Państwu na usystematyzowanie wiedzy na temat aktualnych przepisów.

W oparciu o znowelizowaną ustawę Prawo zamówień publicznych oraz akty wykonawcze, orzecznictwo zespołów arbitrów i sądów powszechnych, opinie prawne Urzędu Zamówień Publicznych oraz różnorodne przykłady praktyczne związane z omawianym tematem Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER przygotowało dla Państwa pakiet szkolenia z zamówień publicznych. Pozwolą one Państwu poznać bardzo istotny element finansów publicznych, do stosowania których zobowiązane są podmioty sektora finansów publicznych i podmioty o podobnych charakterze lub kontrolowane w określonych sposób przez jednostki sektora finansów publicznych.

Dla nas najważniejsze są Państwa potrzeby. Z myślą o nich organizujemy szkolenia szczegółowo opisujące problematykę związana z wybranymi zagadnieniami ustawy jak i szkolenia ogólne. Jesteśmy również otwarci na Państwa sugestie. Bardzo chętnie przygotujemy unikalny i spersonalizowany projekt szkoleniowy w formule zamkniętej.

Organizując szkolenie z zamówień publicznych, jak i innych, szczególny nacisk kładziemy na ćwiczenia praktyczne. Zajęcia w małych grupach pozwalają na dyskusję, pytania oraz przykłady do poszczególnych punktów programu i propozycje rozwiązań problemów przedstawionych przez Uczestników.

Szkolenia z zamówień publicznych prowadzone są przez doświadczonych specjalistów z tej dziedziny oraz autorów licznych publikacji i programów szkoleniowych obejmujących zamówienia publiczne. Gwarantuje to najwyższy standard przekazywanych informacji oraz skuteczny sposób ich przyswajania.

Szkolenia z zamówień publicznych to przeważnie 2-3 dniowe warsztaty, które przeprowadzamy m.in. w Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku czy Wrocławiu. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem otwartym lub kontakt z naszym Departamentem Szkoleń w celu zasięgnięcia informacji na temat przeprowadzenia szkoleń zamkniętych zgodnych w Państwa oczekiwaniami.
ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

20-21 marca | Warszawa i Online
17-18 kwietnia | Poznań i Online
15-16 maja | Wrocław i Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

16-17 marca | Gdańsk i Online
20-21 kwietnia | Wrocław i Online
18-19 maja | Warszawa i Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł