telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Strona główna Eksperci

Eksperci

Doświadczony zespół trenerów Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER zapewni Państwu najskuteczniejsze narzędzia i ramy do osiągnięcia celów organizacji.

Magdalena Wolniewicz-Kesaria

Założyciel Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER i dyrektor Działu Badań i Koordynacji Szkoleń.

Odpowiedzialna za wizję, budowanie wizerunku i strategię firmy oraz realizację projektów dla partnerów strategicznych. Posiada wieloletnie doświadczenie jako trener realizujący szkolenia w zakresie: skutecznej komunikacji interpersonalnej, profesjonalnej obsługi klienta, motywowania pracowników oraz efektywnej organizacji pracy oraz 11-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym. Wykwalifikowany organizator szkoleń o zasięgu ogólnopolskim specjalizujący się w realizacji wyjazdów integracyjnych i szkoleniowych. Gwarantuje wysoką skuteczność swoich działań, nowatorskie rozwiązania w branży edukacyjnej oraz organizowanie wydarzeń najwyższej jakości. W Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER spełnia się przygotowując nowe programy rozwojowe, projektując koncepty wybranych wydarzeń, dbając o standardy obsługi klientów oraz koordynując pracę wszystkich podległych pracowników/współpracowników/trenerów. W ostatnich latach wraz z zespołem z sukcesem zorganizowała ponad 3000 wydarzeń, w których uczestniczyło około 13000 osób. Nieustannie bada i prognozuje trendy rynkowe, aby identyfikować obecne i przyszłe potrzeby Klientów. Prywatnie miłośniczka fotografii i dalekich podróży.


Martin

Dr inż., ekspert Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER, doświadczony wykładowca, adiunkt w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach,  przez wiele lat    pełnił szereg funkcji i ról w największych polskich przedsiębiorstwach. Realizuje zaawansowane projekty szkoleniowe dla pracowników administracji publicznej i przedsiębiorstw.

Marcin

Ekspert Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER, wykładowca akademicki (Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II – Wydział Prawa i Nauk o Gospodarce). Specjalista w zakresie postępowania cywilnego, (z uwzględnieniem problematyki postępowania elektronicznego i elektronicznego postępowania upominawczego), prawa cywilnego (prawo zobowiązań) oraz postępowania administracyjnego i prawa pracy.

Anna

Ekspert Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER, specjalizuje się w prowadzeniu efektywnych szkoleń w zakresie budowania relacji z klientami, telefonicznej obsługi klienta oraz komunikacji interpersonalnej. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu warsztatów z ocen pracowniczych a także zarządzania zespołem pracowniczym. Posiada niespełna 10 letnie doświadczenie w zakresie pracy z klientami.

Dariusz

Ekspert Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER, doktorant w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Pracownik Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, zawodowo związany z tematyką funduszy pomocowych Unii Europejskiej od 2003 roku. Specjalizuje się w problematyce kwalifikowalności wydatków, rozliczeń, kontroli oraz nieprawidłowości występujących w projektach współfinansowanych z funduszy strukturalnych.

Arleta

Ekspert Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER w zakresie projektów unijnych, jest autorem programów szkoleniowych i trenerem w zakresie: pomocy publicznej dla MSP w Polsce, dotacji inwestycyjnych i doradczych w ramach programów pomocowych UE, podstaw biznesu, zarządzania projektami UE w oparciu o metodę PCM, rozliczania projektów, tworzenia i realizacji projektów partnerskich i innowacyjnych. Poza realizacją projektów szkoleniowych ma praktyczne doświadczenie w zakresie przygotowywania, finansowania oraz zarządzania projektami.

Andrzej

Ekspert Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER, doświadczony trener w zakresie Prawa Zamówień Publicznych, członek Polskiego Związku Rzeczoznawców Zamówień Publicznych. wykładowca studiów podyplomowych Politechniki Poznańskiej i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Realizuje autorskie projekty szkoleniowe dla pracowników administracji publicznej i przedsiębiorstw.

Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł