Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Artykuły Efektywna rekrutacja i selekcja pracowników - kolejna edycja warsztatów praktycznych już w grudniu w Warszawie!

Efektywna rekrutacja i selekcja pracowników - kolejna edycja warsztatów praktycznych już w grudniu w Warszawie!

Efektywna rekrutacja i selekcja pracowników - kolejna edycja warsztatów praktycznych już w grudniu w Warszawie!

Osoby zajmujące się selekcją i rekrutacją pracowników niejednokrotnie odgrywają najważniejszą rolę w firmie / instytucji ponieważ to właśnie od ich decyzji zależy skład zespołu. Dobór odpowiednich pracowników, na odpowiednie stanowisko nie należy do zadań najprostszych. Decyzje związane z rekrutacją nowych pracowników, muszą być podejmowane przez osoby kompetentne, posiadające odpowiednią wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie.

Udział w szkoleniu zatytułowanym „Specjalista ds. rekrutacji - inspirujące warsztaty praktyczne” pozwoli osobom zainteresowanym tematyką human resources poznać tajniki procesu rekrutacyjnego. Podczas szkolenia, trener zapozna uczestników z obowiązującymi procedurami, które są niezbędne podczas rozpoczynania i prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Uczestnicy będą znali metody i sposoby prowadzenia rekrutacji, od momentu ogłoszenia o poszukiwaniu pracowników, na podpisaniu umowy z przyszłym pracownikiem kończąc. Odpowiednia analiza i ocena otrzymanych dokumentów to jedno z najważniejszych zadań należących do osoby zajmującej się rekrutacją. Podczas szkolenia, słuchacze nauczą się selekcjonować informacje zawarte w cv, efektywnie z nich korzystać i odczytywać z nich jak najwięcej informacji o potencjalnym pracowniku. Kolejnym etapem rekrutacji są rozmowy kwalifikacyjne, których przebieg również nie powinien być przypadkowy.
Warsztaty, symulacje i ćwiczenia, pomogą Uczestnikom zrozumieć istotę rozmów kwalifikacyjnych. Sposób, w jaki zostanie ona przeprowadzona, odpowiada za ilość zdobytych informacji o osobie aplikującej na dane stanowisko. Wybór odpowiednich pytań, poleceń, tematów do dyskusji, to wszystko leży w kwestii osoby zajmującej się procesem rekrutacyjnym. W obowiązku tej osoby jest również stworzenie odpowiedniej atmosfery podczas rozmowy. Każde stanowisko, każda firma wymaga indywidualnego podejścia do rozmowy z potencjalnym pracownikiem. Dzięki warsztatowej formie zajęć, Uczestnicy nauczą się przeprowadzać rekrutacje w warunkach jakie panują w firmie, która pracę oferuje.

Szkolenie dzięki swojemu charakterowi dostarczy Uczestnikom fachowej wiedzy z dziedziny prawa, zwyczajów panujących w firmach ale również nauczy ich w sposób praktyczny wykorzystywać zdobytą wiedzę. W efekcie, po obytym szkoleniu, Uczestnik będzie mógł samodzielnie przeprowadzić cały proces rekrutacyjn oraz z powodzeniem dokonać wyboru odpowiedniego pracownika, który sprawdzi się najlepiej na oferowanym stanowisku.

Szkolenie „Specjalista ds. rekrutacji - inspirujące warsztaty praktyczne” odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2011r. w Warszawie:

Specjalista ds. rekrutacji - inspirujące warsztaty praktyczne.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:

Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER

Godziny pracy biura: Pn-Pt 08:30 - 18.30

Departament szkoleń:

tel. (061) 8 102 194

tel. 508 393 926

fax. (61) 6 247 936

info@szkolenia-semper.plSpecjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim