Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Artykuły Nowość w ofercie szkoleniowej! Prawo wodne ? kompendium obowiązujących przepisów.

Nowość w ofercie szkoleniowej! Prawo wodne ? kompendium obowiązujących przepisów.

Nowość w ofercie szkoleniowej! Prawo wodne ? kompendium obowiązujących przepisów.
Zarówno rynek pracy, jak i stale zmieniające się przepisy, wymuszają nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji, zdobywanie wiedzy, uczestnictwo w szkoleniach. Bycie na bieżąco z przepisami to w dzisiejszych czasach absolutna konieczność – o czym zresztą doskonale Państwo wiedzą.

Jedną z dziedzin, która ulega zmianom jest prawo wodne. Jeśli szukają Państwo najlepszego szkolenia z tego zakresu, cel ten został właśnie osiągnięty!
Dlaczego my? Odpowiedź jest prosta: żadna z metod nie przynosi tak wymiernych rezultatów jak warsztaty praktyczne, podczas których uczestnik ma okazję poznać najważniejsze zagadnienia oraz problemy. Niezbędne minimum teorii, maksimum praktyki – oto nasza metoda, której skuteczności dowodzą rzesze zadowolonych klientów.

Kolejną zaletą organizowanego przez nas szkolenia są kameralne grupy liczące maksymalnie 15 osób. Daje to szerokie spektrum możliwości. Przede wszystkim prowadzący szkolenie ma możliwość zindywidualizowanego podejścia do każdego z uczestników, może odpowiedzieć na wiele pytań, wyjaśnić niezrozumiałe pojęcia czy udzielić rad, jak należy postąpić w danym przypadku. Stwarza to także możliwość dzielenia się własnymi doświadczeniami, analizowania wielu przypadków, dyskusji na trudne tematy. Z naszych szkoleń wynosi się porcję konkretnej, użytecznej wiedzy, którą można od razu wykorzystać.

Podczas szkolenia w rzetelny sposób umówione zostaną regulacje zawarte w ustawie Prawo wodne i ustawie o zmianie ustawy Prawo wodne z dnia 5 stycznia 2011 roku, a także projektowane zmiany.
Uczestnicy posiądą praktyczną i teoretyczną wiedzę na temat wydawania pozwoleń z zakresu prawa wodnego. Zapoznają się z kwestiami własnościowymi oraz dotyczącymi gospodarowania mieniem związanym z gospodarką wodną. Omówione zostaną również metody wyznaczania linii brzegowej oraz zasady podziału kosztów z tytułu utrzymania wód.

Poruszona zostanie także kwestia przepisów, które określają strony w postępowaniu wodnoprawnym. Uczestnicy dowiedzą się nie tylko jak prawidłowo stosować przepisy związane z prawem wodnym, ale też inne powiązane z nim ustawy, które regulują zasady korzystania ze środowiska.

Kolejnym tematem szkolenia będą zadania, które należą do organów administracji rządowej i samorządowej w zarządzaniu i gospodarowaniu wodami, jak również zasady wyznaczania obszarów szczególnego zagrożenia powodzią. Istotną kwestią są też nowe regulacje dotyczące ochrony przed powodzią i suszą.

Prowadzący szkolenie będzie korzystał z prezentacji PowerPoint, która ułatwi omówienie wszystkich kluczowych zagadnień. Największy nacisk zostanie położony na studia konkretnych przypadków, co w znacznej mierze ułatwi przyswajanie treści szkolenia. Uczestnicy będą aktywizowani dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod szkoleniowych. Pozwoli to przećwiczyć różne sytuacje, zapewni ponadto możliwość indywidualnych konsultacji.

Nasza organizacja stawia na najlepszą kadrę – szkolenie poprowadzi zatem doświadczony praktyk, który przepisy prawa wodnego zna od podszewki. Warto podkreślić, że dokładną tematykę szkolenia skonsultujemy z jego uczestnikami. Na naszych szkoleniach żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, a każdy problem jest dogłębnie analizowany i rozwiązywany.

Zachęcamy do zaponznaia się z programem szkolenia oraz najbliższymi terminami: PROGRAM SZKOLENIA
[red. A. Jelonek]ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI i KIEROWANIE ZESPOŁEM PROJEKTOWYM - od działań indywidualnych do zespołowych-2-dniowe inspirujące warsztaty praktyczne i symulacje.

26-27 października | Poznań, Wrocław lub Online
23-24 listopada | Warszawa, Kraków lub Online
07-08 grudnia | Poznań, Wrocław lub Online
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

25-27 października | Gdańsk, Kraków lub Online
27-29 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
06-08 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

30-31 października | Gdańsk, Kraków lub Online
20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
04-05 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

23-24 października | Kraków, Poznań lub Online
20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Warszawa lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

26-27 października | Warszawa, Wrocław lub Online
27-28 listopada | Warszawa, Gdańsk lub Online
07-08 grudnia | Warszawa, Poznań lub Online

Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

16-17 października | Warszawa lub Online
13-14 listopada | Gdańsk, Wrocław lub Online
14-15 grudnia | Warszawa, Kraków lub Online

Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

19-20 października | Kraków. Gdańsk lub Online
16-17 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Wrocław, Gdańsk, Kraków lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł