Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
NEWSLETTER

Zapisz się
Organizacja szkoleń Semper Aktualności Nowa Perspektywa Finansowa 2014-2020 – nowe zasady i zmiany

Nowa Perspektywa Finansowa 2014-2020 – nowe zasady i zmiany

Aż o 10 mld euro w porównaniu do poprzedniej perspektywy finansowej zwiększyła się pula środków jaką z budżetu Unii Europejskiej przyznano Polsce na dofinansowanie w ramach Funduszy Strukturalnych. Z nowego budżetu nasz kraj otrzyma 82,5 mld euro. Środki te zostaną zainwestowane między innymi w badania naukowe, rozwój przedsiębiorczości czy kapitału ludzkiego. Dla wszystkich zainteresowanych sfinansowaniem inwestycji z funduszy unijnych oraz osób, który ciekawi Nowa Perspektywa Finansowa 2014-2020 przygotowaliśmy szkolenia, które pozwolą Uczestnikom zdobyć wiedzę na temat zmian i zasad z jej zakresu.

W większości przypadków, nowe programy w ramach których będzie można ubiegać się o dofinansowanie, są kontynuacją perspektywy 2007-2013. Nie oznacza to jednak, że nie nastąpiły żadne zmiany dla inwestorów. Te dotyczą przede wszystkim reguł ubiegania się o środki, które okazują się znacznie bardziej skomplikowane.

Co nowego w ramach Nowej Perspektywy Finansowej 2014-2020?

Specjalnie dla osób, które muszą np. ze względów zawodowych lub chcą zaznajomić się z nowymi zasadami, przygotowaliśmy szkolenia Nowa Perspektywa Finansowa 2014-2020 - Najważniejsze obszary wsparcia i skuteczne aplikowanie o środki unijne. W formie interaktywnej, odbywające się w kameralnej grupie 2-dniowe warsztaty tematycznie obejmą przede wszystkim nowe zasady i zmiany dotyczące polityki spójności po 2013 roku.

Korzystając z przygotowanych przez naszą grupę specjalistów szkoleń, Uczestnicy posiądą wiedzę na temat nowych Programów Operacyjnych, które będą realizowane przez najbliższych sześć lat oraz - bazując na doświadczeniach z lat 2007-2013 - poznają skuteczne sposoby ubiegania się o wsparcie pomocowe. Na licznych przykładach przedstawione zostaną często popełniane błędy dotyczące składania wniosków oraz sposoby, jak ich uniknąć.

Biorąc udział w naszych szkoleniach nie tylko otrzymają Państwo możliwość zdobycia kompleksowej wiedzy z zakresu Nowej Perspektywy Finansowej 2014-2020. Posiądą Państwo również umiejętności niezbędne do aplikowania o środki pomocowe. Dodatkowo, nasze warsztaty są okazją do wymiany doświadczeń i wiadomości z innymi uczestnikami oraz przedstawicielami instytucji realizujących projekty. Po ich zakończeniu otrzymają Państwo ciekawe materiały szkoleniowe, które pomogą utrwalić zdobytą wiedzę i wrócić do niej w razie konieczności.

Nasze szkolenia to niezbędna wiedza i umiejętności

Od tego roku samorządowcy, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele różnego rodzaju instytucji muszą zmierzyć się z nowymi zasadami i regułami dotyczącymi wykorzystania środków Unii Europejskiej w ramach Nowej Perspektywy Finansowej 2014-2020. Zainteresowani pozyskaniem wsparcia muszą wykazać się zgodnością zgłaszanych projektów z nowymi zapisami. Szkolenia unijne, a szczególnie warsztaty Nowa Perspektywa Finansowa 2014-2020 - Najważniejsze obszary wsparcia i skuteczne aplikowanie o środki unijne organizowane przez nasz doświadczony zespół oferują Państwu szansę zdobycia odpowiedniej wiedzy i umiejętności z zakresu aplikowania o środki pomocowe. To inwestycja, która się opłaci - zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów Państwa uczestnictwa w warsztatach.
ponad
0
zadowolonych uczestników

0
zaangażowania
ponad
0
zrealizowanych szkoleń


ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI i KIEROWANIE ZESPOŁEM PROJEKTOWYM - od działań indywidualnych do zespołowych-2-dniowe inspirujące warsztaty praktyczne i symulacje.

26-27 października | Poznań, Wrocław lub Online
23-24 listopada | Warszawa, Kraków lub Online
07-08 grudnia | Poznań, Wrocław lub Online
Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

25-27 października | Gdańsk, Kraków lub Online
27-29 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
06-08 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

30-31 października | Gdańsk, Kraków lub Online
20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
04-05 grudnia | Poznań, Kraków lub Online
Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

23-24 października | Kraków, Poznań lub Online
20-21 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Warszawa lub Online
Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

26-27 października | Warszawa, Wrocław lub Online
27-28 listopada | Warszawa, Gdańsk lub Online
07-08 grudnia | Warszawa, Poznań lub Online

Eksploatacja i utrzymanie obiektów budowlanych w praktyce. Kompendium regulacji prawnych i procedur. 2-dniowe szkolenie z omawianiem kluczowych kwestii problemowych.

16-17 października | Warszawa lub Online
13-14 listopada | Gdańsk, Wrocław lub Online
14-15 grudnia | Warszawa, Kraków lub Online

Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

19-20 października | Kraków. Gdańsk lub Online
16-17 listopada | Warszawa, Wrocław lub Online
11-12 grudnia | Wrocław, Gdańsk, Kraków lub Online
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
KFS
szkolenia dofinansowane
BUR
Baza Usług Rozwojowych
Szkolenia online
terminy webinarów
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia w języku angielskim
Porady prawne
już od 100 zł