Znajdź na stronie:
telefon: 61 307 03 03
tel. kom.: 508 393 926
e-mail: info@szkolenia-semper.pl Kontakt
Niniejszym informujemy, że szkolenia stacjonarne organizujemy z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa, ale ostateczna decyzja o realizacji poszczególnych terminów zostanie podjęta na podstawie liczby zgłoszonych uczestników.

Jako alternatywę realizujemy szkolenia w formie online.
Zapytaj o szczegóły: info@szkolenia-semper.pl 508 393 926
KALENDARZ SZKOLEŃ
Organizacja szkoleń Semper Aktualności Kierowanie zespołem to niezwykle cenna umiejętność

Kierowanie zespołem to niezwykle cenna umiejętność

O sukcesie całego zespołu świadczy praca wykonywana przez jednostki. Dobrze zrealizowane zadania po zsumowaniu pozwalają osiągnąć oczekiwany rezultat. Jednak bez sprawnego przywódcy, który deleguje zadania oraz nadzoruje ich wykonanie sukces byłby niemożliwy. Koordynacja i zarządzenie to czynności, które w znacznym stopniu destynują ostateczny wynik. Dlatego tak ważny jest ciągły rozwój osób piastujących stanowiska kierownicze – poznawanie i stosowanie nowych metod przywódczych zwiększa szansę na wydajność pracy całej organizacji.

Dobry przywódca to osoba, która znając mocne i słabe strony zespołu, potrafi podejść do wykonywanych działań w taki sposób, by skorzystać jedynie z zalet ekipy. Potrafi połączyć indywidualne predyspozycje w jedną całość, która umożliwi grupie osób efektywną pracę zakończoną końcowym sukcesem.

Czy można nauczyć się kierowania zespołem?

Kierownicy nie bez powodu obejmują swoje stanowiska. Cechuje ich charyzma, umiejętności organizacyjne, są szanowane i kreatywne. Jednak sam fakt objęcia funkcji przewodnika nie gwarantuje, że zespół którym „włada” perfekcyjnie wywiązywać się będzie z zadań, których wykonania się podejmie.

Poza posiadanymi umiejętnościami, nazwijmy je wrodzonymi, istnieje wiele metod, których poznanie, a następnie wykorzystywanie w pracy, ułatwi efektywne kierowanie zespołem. Eksperci naszej firmy korzystając z gromadzonej wiedzy i wieloletniego doświadczenia są w stanie „zaprowadzić” zarówno początkujących jak i zaawansowanych menadżerów na najwyższy szczebel drabiny zwanej „umiejętnym kierowaniem”. Szkolenia z kierowania zespołem to spotkania, w trakcie których menadżerowie i osoby odpowiedzialne za kierowanie zespołem poznają liczne techniki ułatwiające ten trudny proces. Dowiedzą się jaki powinien być idealny kierownik, jak powinni wykonywać swoje obowiązki by osiągnąć sukces, poznają odpowiedzi na liczne pytania oraz nauczą się wykorzystywać zdobytą wiedzę w codziennych sytuacjach.

Dobry kierownik to efektywniejsza praca całego zespołu

Przywódca grupy, poza umiejętnościami koordynowania oraz integrowania zespołu, powinien umieć organizować czas poszczególnym jednostkom, wspierać ich w drodze do celu, planować, a następnie wcielać w życie wizję sukcesu. Po jego stronie leży motywacja i zachęcanie pracowników do działania, powinien znać czynniki, które mają znaczący wpływ na ostateczny, zgodny z oczekiwaniami rezultat. Szkolenia z zakresu kierowania zespołem pozwalają zdobyć, przyswoić, a następnie wykorzystać specjalistyczną wiedzę przekazywaną przez naszych ekspertów, a tym samym osiągać sukcesy na polu menadżerskim.Specjalista ds. Zamówień Publicznych - 3 -dniowe certyfikowane warsztaty praktyczne z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

10-12 października | Poznań i Online
19-21 października | Warszawa i Online
26-28 października | Gdańsk i Online

Rozliczanie Projektów Unijnych oraz kwalifikowalność wydatków w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
28-29 listopada | Warszawa i Online
17-18 grudnia | Wrocław i Online


Zamówienia publiczne dla początkujących - 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Kompendium obowiązujących przepisów z uwzględnieniem nowelizacji.

17-18 października | Poznań i Online
17-18 października | Warszawa i Online
17-18 listopada | Gdańsk i Online


Rozliczanie i realizacja projektów unijnych w systemie SL2014 w Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020. 2-dniowe warsztaty praktyczne.

17-18 października | Kraków i Online
14-15 listopada | Warszawa i Online
01-02 grudnia | Warszawa i Online
Kierowanie zespołem - 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji. [Praktyczne ćwiczenia przy pomocy kamery video].

17-18 października | Wrocław i Kraków i Online
17-18 listopada Poznań i Online
01-02 grudnia Gdańsk i Online

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009-2022 SZKOLENIA-SEMPER.PL
SEMPER ul. Libelta 1a/2 61-706 Poznań
Nasze oddziały: Szkolenia Wrocław | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków | Szkolenia Zakopane | Szkolenia Poznań | Szkolenia Gdańsk
Zamów Voucher
na szkolenie
Zadaj pytanie
w sprawie szkolenia
Szkolenia online
terminy webinarów
Porady prawne
już od 100 zł
KFS
szkolenia dofinansowane
Szkolenia w języku angielskim